wtorek, 5 stycznia 2016

Pobawimy się w grę? Będę zadawała pytania z wiązane z HP a wy będziecie na nie odpowiadać w komentarzach, obok odpowiedzi dajcie taki znaczek / i napiszcie swój dom np. / gryff. Pierwsze trzy osoby które dobrze odpowiedzą na pytanie dostaną po 10 pt dla swojego domu a reszta po 1 pt. ZARAZ UDOSTĘPNIĘ PIERWSZE PYTANIE SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZABAWY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz