Proszę o obserwacje i udzielanie się na moim blogu bo inaczej moje działania na nim nie mają sensu.
I przepraszam za długą nieobecność ⚡⚡⚡⚡
a za chwile ciąg dalszy quizu zapraszam do zabawy i pamiętajcie piszcie domy pod odpowiedziami np. /G. - czyli Gryffindor
Harry Potter it's my life
poniedziałek, 22 lutego 2016
wtorek, 5 stycznia 2016
Pobawimy się w grę? Będę zadawała pytania z wiązane z HP a wy będziecie na nie odpowiadać w komentarzach, obok odpowiedzi dajcie taki znaczek / i napiszcie swój dom np. / gryff. Pierwsze trzy osoby które dobrze odpowiedzą na pytanie dostaną po 10 pt dla swojego domu a reszta po 1 pt. ZARAZ UDOSTĘPNIĘ PIERWSZE PYTANIE SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZABAWY
Subskrybuj:
Posty (Atom)

